نوبهار زیبای کرمان
 1. فراخوان آثار هنری جشنواره نوبهار زیبای کرمان

  شهرداری کرمان می کوشد تا با ايجاد زمينه بروز ايده های بديع و خلاق، به نيازهای هنر شهری کرمان پاسخ داده و سعی بر اين دارد با توجه به پيشينه مجسمه‌سازی در کرمان به الگویی مناسب در مجسمه‌سازی شهری دست يابد. از اين‌رو از هنرمندان دارای سابقه و توان اجرايی جهت شرکت در اين مهم دعوت به عمل می آورد.

  فضای ذهنی و تم فراخوان
  پياده محوری و تعاملات اجتماعی، مکث و حضور شهروندان در سطح شهر، احترام به جنب و جوش شهری و اجتماع انسانی، تم و زيرساخت انديشگانی اين فراخوان مي‌باشد.
  هنرمندان مي‌توانند آثار خود را با اين فضای ذهنی و تم يا به صورت آزاد ارائه دهند. کليه شيوه های بيانی مجسمه سازی شهری مورد توجه مي‌باشد و هنرمندان در ارائه ايده‌های خود هيچگونه محدوديتی نخواهند داشت.
  - تسلط دانش، مهارت و آگاهی هنرمندان شرکت کننده در مواردی همچون شناخت شهر، شناخت مجسمه، دغدغه‌های فضاهای شهری، دغدغه‌های مجسمه سازانه، تشخيص متریال مناسب، اصالت اثر، هماهنگی اثر با محيط جغرافيايی اجتماعی و فرهنگی، شناخت از زيست و فرهنگ شهروندان و ... پيش فرضی ست که شهرداری کرمان به آن ايمان داشته، ازينرو از توضيحات اضافه در اين خصوص می‌پرهيزد.

  گاه شمار فراخوان
  پایان مهلت ثبت‌نام 25 دی ماه 97
  معرفی آثار منتخب 29 دی ماه 97
  عقد قرارداد با هنرمندان منتخب 10 بهمن 97

  نحوه ثبت نام
  هنرمندان علاقمند لازم است حداکثر تا تاريخ 25 دی‌ماه 97، جهت ثبت نام و ثبت مشخصات اثر در وب سايت شهرداری کرمان به آدرس kermancity.ir و تب مربوط به جشنواره نوبهار زیبای کرمان اقدام نمايند.
  قطعا عکس از زوايای مختلف ماکت پيشنهادی، جانمايی مجازی اثر در مکان پيشنهادی و توضيح مختصر اثر (استيتمنت) مي‌تواند تيم داوری و انتخاب را درجهت قضاوت صحيح و آشنا شدن با بیان هنرمند ياری نمايد.
  داوری بر اساس رزومه و شيت‌های ارائه شده است. با توجه به اينکه معرفی يک مجسمه شهری صرفا با تصوير و البته قضاوت بر روی تصوير دشوار مي‌باشد، در صورت لزوم ارائه ماکت بنا به درخواست هيئت داوران الزامی خواهد بود .
  هر هنرمند حداکثر با دو اثر مي‌تواند در اين فراخوان شرکت نمايد.

  داوری آثار
  دبيرخانه در تلاش است با دعوت از دو مجسمه ساز و يک طراح شهری که در خصوص مجسمه و فضاهای شهری صاحب نظر و انديشه می باشند و در شيوه کاری خود به بلوغ فکری رسيده‌اند تيم داوری آثار را تشکيل داده و مهم داوری را به بهترين شکل و با شفافیت به انجام رسانده و به آثار منتخب دست يابد .
  پس از انتخاب آثار، هيئتی متشکل از تيم داوری، هنرمند و هيئت ارزيابی شهرداری کرمان با توجه به پيشنهاد هنرمند در خصوص جانمايی نهايی و قيمت گذاری آثار منتخب تصميم نهايی را اتخاذ نموده و طرح مذکور را به امور قراردادهای شهرداری کرمان جهت اجرای اثر در سطح شهر معرفی می‌نمايد.
  -تصميم گيری در مورد موارد پيش بينی نشده احتمالی، در صورت لزوم پس از گفتگو با هنرمند بر عهده دبيرخانه است.

 1. مشخصات فردی
 2. نام نام خانوادگی :(*)
  Invalid Input
 3. سال تولد :(*)
  Invalid Input
 4. محل تولد :(*)
  Invalid Input
 5. کدملی : (*)
  Invalid Input
 6. مدرک تحصیلی :(*)
  Invalid Input
 7. رشته تحصیلی :(*)
  Invalid Input
 8. دانشگاه محل تحصیل :(*)
  Invalid Input
 9. رزومه (رزومه هنری و رزومه کار شهری ) :(*)
  Invalid Input
 10. پست الکترونیکی :(*)
  Invalid Input
 11. شماره تماس :(*)
  Invalid Input
 12. مشخصات اثر
 13. همه عکس‌ها و رندرهای مرتبط با اثر(حداکثر 6 عکس) در این بخش در قالب یک فایل زیپ بارگذاری شود .
 14. طرح توجیهی اثر :(*)
  Invalid Input
 15. متریال اثر : (*)
  Invalid Input
 16. اندازه اثر : (*)
  Invalid Input
 17. محل پیشنهادی :
  Invalid Input
 18. تصاویر اثر :(*)
  Invalid Input
شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه