انجام بیش از دو هزار مورد عملیات امداد و نجات در 10 ماهه ابتدای امسال

مدیر عامل سازمان آتش نشانی کرمان :


انجام بیش از دو هزار مورد عملیات امداد و نجات در 10 ماهه ابتدای امسالمدیر عامل سازمان آتش نشانی کرمان  از انجام دوهزار و220 مورد عملیات امداد و نجات در 10 ماهه ابتدای امسال  خبرداد و گفت: در این مدت  1361 مورد عملیات اطفای حریق نیز در سطح شهر کرمان انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین ؛علی عسکری افزود: تعداد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات نسبت به سالهای گذشته تغییری نکرده است.
وی با اشاره به این که 90 درصد حوادث آتش سوزی از بی احتیاطی  و ناآگاهی مردم نشات می گیرد خاطر نشان کرد: فرهنگ سازی ، آموزش و مشاوره به مردم می تواند در کاهش حوادث تاثیر داشته باشد.
عسکری از تلاش و جدیت سازمان آتش نشانی جهت آموزش نکات ایمنی به مردم خبر داد و گفت: این امر مهم رسالت همیشگی سازمان آتش نشانی بوده است به طوری که آموزش در مدارس ، مهد های کودک هر ساله به طور جدی دنبال می شود .
مدیر عامل سازمان آتش نشانی کرمان  ادامه داد: آتش نشانی شهر کرمان با درنظر گرفته شعار هر خانواده یک آتش نشان، طرح همیاران آتش نشان را اجرا می کند  که دراین طرح افراد علاقه مند به بحث آموزش و فرهنگ سازی می توانند با ثبت نام آمادگی خود را اعلام کنند.
وی افزود: بعد از ثبت نام علاقه مندان و آموزش های لازم، این افراد می توانند به عنوان همیاران آتش نشان در زمینه آموزش شهروندان با سازمان آتش نشانی همکاری کنند
عسکری با تاکید بر اهمیت  بالابردن فرهنگ ایمنی در جامعه خاطر نشان کرد: بالا بردن اطلاعات مردم در کاهش آمارحوادث می تواند تاثیر زیادی داشته باشد که دراین راستا سازمان آتش نشانی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

مهدیه جعفری 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه