40 نفر زن و مرد بیمه خواهند شد

در فاز اول سامان‌دهی کارتن‌خواب‌ها؛


40 نفر زن و مرد بیمه خواهند شدرییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر کرمان به‌همراه هیأتی از نمایندگان علوم پزشکی، بهداشت شهرستان، بهزیستی، بیمه سلامت و هم‌چنین معاون خدمات شهری شهردار کرمان، از دو کمپ اسکان موقت زنان و مردان بی‌سرپناه بازدید کردند.
به گزارش کرمان آنلاین ؛ماه‌بانو معصوم‌زاده در حاشیۀ این بازدید با اشاره به نگهداری بیش از 40 کارتن‌خواب در این دو کمپ گفت: این شهروندان بی‌پناه توسط کارشناس مرکز بهداشت و علوم پزشکی مورد معاینۀ پزشکی و آزمایش‌های لازم قرار گرفتند.
وی هم‌چنین از ارائه شماره شناسنامه و کد ملی کارتن‌خواب‌ها به نمایندگی بیمه سلامت جهت صدور دفترچه بیمه خبر داد و خاطرنشان کرد: دفترچه بیمه این شهروندان در کمتر از یک‌ماه صادر خواهد شد تا بتوانند از خدمات مراکز درمانی دولتی شهر به‌طور تقریباً رایگان استفاده کنند.
معصوم‌زاده با اشاره به انجام معاینات و آزمایشات پزشکی اظهار داشت: طی این معاینات مشخص شد برخی از این شهروندان به بیماری‌های خاص یا زخم‌های مزمن دچار بودند که تحت درمان و پانسمان قرار گرفتند.
وی مشارکت مسئولانه شهروندان کرمانی در تهیۀ غذای گرم برای کارتن‌خواب‌ها را در روزهای اخیر خواستار شد و افزود: در روز گذشته یک وعده غذای گرم-آبگوشت و پلوخورش- از سوی سپاه تأمین شد، اما در ادامه، دست یاری به سوی ادارات، هیأت‌های مذهبی و شهروندان دراز می‌کنیم و تقاضا داریم نذورات خود را به این کمپ‌ها اهدا کنند.
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر در پایان از شهروندان متقاضی تهیه غذای گرم خواست در این زمینه با شماره‌تلفن 09135066044 آقای علی کردی، مدیراجراییات شهرداری تماس بگیرند.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه