مانور آمادگی ایمنی و زلزله برای شهروندان برگزار شد

با همکاری سازمان آتش‌نشانی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری؛


مانور آمادگی ایمنی و زلزله برای شهروندان برگزار شد

 


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از برگزاری مانور آمادگی ایمنی و زلزله، برای آموزش و آمادگی شهروندان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آن‌لاین، علی عسکری بیان کرد: مانور ایمنی و زلزله، توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و دیگر نهادهای امدادی، صبح امروز 20 دی‌ماه در محل پارک مطهری شهر کرمان برگزار شد.
وی افزود: آشنایی شهروندان  با حوادث طبیعی و مدیریت این حوادث، خروج اضطراری در مواقع بحران، ارتقای آمادگی سازمان‌های امدادی، تمرین عملی سازمان‌های مسئول و کاهش خسارات در این مواقع، از اهداف برگزاری این مانور بود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان این‌که برگزاری این‌گونه مانورها برای ارتقای آموزش همگانی بسیار مفید است، گفت: اجرای این مانورها می‌تواند نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ایمنی، کاهش خطر‌پذیری، کاهش خسارات مالی و جانی، واکنش سریع در مواجهه با حوادث، آمادگی بیش‌ازپیش شهروندان و میزان هماهنگی عوامل اجرایی خواهد  داشت.
لازم به ذکر است؛ این مانور با همکاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و دیگر نهادهای امدادی در پارک شهید مطهری اجرا شد.

View the embedded image gallery online at:
https://kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9212-2019-01-12-04-15-43?tmpl=component&print=1#sigProId7fdfe74d90

چاپ