ضرورت پیشگیری از تخلفات در شهرداری کرمان

مدیر حراست شهرداری کرمان تأکید کرد:

ضرورت پیشگیری از تخلفات در شهرداری کرمان

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیر حراست شهرداری کرمان پیشگیری از تخلف را بر مچ‌گیری در تخلفات ارجح دانست.

علی زاده‌کافی گفت: طی مدت اخیر حراست شهرداری به‌دنبال پیشگیری از بروز تخلفات بوده و سعی کرده ضمن تعامل با مدیران و کارکنان شهرداری، با تذکر، توجیه، ارشاد و مشاوره، از  بروز تخلفات یا سوءجریانات و انحرافات در شهرداری کرمان پیشگیری کند.

مدیر حراست شهرداری کرمان به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات ارزشمند شهرداری کرمان در این شرایط، تعدیل نرخ صدور پروانه‌های ساختمانی بود که امسال در شهرداری کرمان نسبت به سال‌های گذشته افزایش ملموسی داشته است.

زاده‌کافی افزود: در این شرایط علی‌رغم نرخ تعدیل ابلاغ‌شده ازسوی هیأت وزیران، شهردار محترم کرمان نیز با حمایت و همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر، برای کاهش فشار اقتصادی از دوش مردم، نسبت به تعدیل میانگین 70 درصدی نرخ صدور پروانه‌ی ساختمانی اقدام کرد.

وی به تأکید رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) مبنی بر افزایش فضای امید و ایجاد شور و نشاط و شادابی در جامعه اشاره کرد و گفت: برگزاری کنسرت هفته‌ی گذشته برای کارکنان شهرداری و مراسمی از این‌دست برای شهروندان توسط شهرداری کرمان، در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و برای افزایش امید و نشاط و شادابی در جامعه، قابل تقدیر است.

مدیر حراست شهرداری کرمان در رابطه با فعالیت کارکنان اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان در شبکه‌ی اجتماعی تلگرام نیز تصریح کرد: براساس بخشنامه‌های ابلاغی، حضور کارکنان شهرداری کرمان به‌ویژه همکاران ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری در فضای تلگرام ممنوعیت دارد.

زاده‌کافی به برخی از خطرات فضای مجازی نیز اشاره و بر هوشیاری کارکنان ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان هنگام ورود به فضای مجازی تأکید کرد.

وی هم‌چنین گفت: شهرداری کرمان درخصوص شناسایی انبارهای محتکران در شهر کرمان، همکاری لازم را با دستگاه‌های ذی‌ربط داشته است.

محمدرضا احمدی

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447