آموزش شهرشناسی به تاکسیرانان کرمانی


مدیرعامل تاکسیرانی خبر داد:

آموزش شهرشناسی به تاکسیرانان کرمانی

 سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان


مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرمان، از برگزاری دوره‌های آموزش شهرشناسی برای تاکسیرانان درون شهری خبر داد.
محمد مهدی‌نژاد گفت: این دوره آموزشی در راستای شناخت هر چه بیشتر و بهتر رانندگان از مراکز مهم شهر ازجمله بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها، مراکز دولتی یا تجاری، اماکن تاریخی و گردشگری و از همه مهم‌تر خیابان‌های شهر کرمان است که جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک و برخورد حرفه‌ای با مسافران و شهروندان، برای تمامی رانندگان متقاضی اخذ پروانه تاکسیرانی اجباری شده و در دستور کار این سازمان قرار گرفته است، گفت: دوره‌های آموزشی یاد شده روزهای دوشنبه و چهارشنبه هرهفته بعداز ساعت اداری توسط کارشناسان مربوط در محل سازمان تاکسیرانی برگزار می‌شود.
مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرمان با تاکید بر اهمیت آموزش ویژه تاکسیرانان افزود: تمامی متقاضیان صدور یا تمدید پروانه تاکسیرانی، ملزم به دریافت گواهی شرکت در دوره‌ی آموزشی شهرشناسی و قوانین و مقررات حمل و نقل هستند.
مهدی‌نژاد با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های این سازمان برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت مستمر در طول هفته و سال است، افزود: این آموزش‌ها شامل آشنایی با قوانین و مقررات و آیین نامه‌های انضباطی تاکسیرانان، شهرشناسی، اخلاق حرفه‌ای رانندگان ناوگان حمل و نقل درون شهری، قوانین و مقررات حمل مسافر درون شهری و رعایت حقوق شهروندی است.
وی هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی را افزایش سطح کیفی و کمی خدمات رسانی به شهروندان و همچنین ارتقای هویت، شأن و منزلت حرفه‌ی تاکسیرانی عنوان کرد.


مریم ایرانمنش
 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه