ضرورت مقابلۀ جدی با تصرف غیرقانونی املاک شهرداری

در دیدار شهردار منطقه چهار با دادستان کرمان تأکید شد:

ضرورت مقابلۀ جدی با تصرف غیرقانونی املاک شهرداری

 

شهردار منطقه چهار شهر کرمان با اشاره به دیدار با دادستان مرکز استان گفت: در این دیدار بر ضرورت مقابلۀ جدی با تصرفات غیرقانونی املاک شهرداری تأکید شد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، محمدعلی بهرامی در حاشیۀ دیدار با دادخدا سالاری، دادستان کرمان که به‌مناسبت روز قوۀ قضائیه و گرامی‌داشت یاد شهید بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی(ره) انجام شد، گفت: یکی از مشکلات شهرداری به‌ویژه در منطقه چهار شهری، تصرفات غیرقانونی املاک و اراضی شهرداری است که برای مقابله با این معضل نیازمند همکاری و تعامل با دادستانی هستیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مواردی که با کمک دادستانی باید انجام شود، اقدامات لازم جهت رفع خطر از ساختمان‌ها و دیواره‌های خطرساز به‌ویژه با توجه به لرزه‌خیز بودن شهر کرمان است.

شهردار منطقه چهار کرمان، ضمن تشکر از همکاری همیشگی دادستانی کرمان با شهرداری در موارد یادشده، به قول مساعد دادستان کرمان برای افزایش همکاری با شهرداری منطقه چهار اشاره کرد و یادآور شد: در این دیدار از دادستان محترم دعوت کردیم در بازدید مشترکی از حاشیۀ شهر به بررسی مسایل مربوط به تصرفات غیرقانونی بپرداریم تا درجهت رفع سریع‌تر آن‌ها اقدامات لازم انجام شود.

چاپ