جانمایی، طراحی و نصب 760متر تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:

جانمایی، طراحی و نصب 760متر تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از جانمایی و طراحی 760 متر تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر و نصب تابلوهای راهنمای مسیر در بزرگراه «امام رضا (علیه‌السلام)» خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: تابلوهای راهنمای مسیر گاوارین در دو نقطه از بزرگراه شمالی توسط ادارۀ فنی و اجرایی سازمان در حال نصب است.

وی خاطرنشان کرد: تابلوهای مسیر بزرگراه در دو نقطه از مسیر شمالی بزرگراه «امام رضا (علیه‌السلام)» در محدودۀ جایگاه CNG قبل از تقاطع غیرهم‌‌سطح «سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی»(کوثر) و همچنین قبل از تقاطع غیرهم‌سطح «غدیر» (فرهنگیان) توسط نیروهای فنی و اجرایی با تجهیزات و امکانات سازمان در حال نصب است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان با اشاره به جانمایی و طراحی 760متر تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر، افزود: طراحی، تولید و نصب تابلوهای راهنمای مسیر معابر شهر کرمان توسط سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری انجام می‌شود و بعد از آماده‌سازی محل تابلوها با اجرای فونداسیون، پایۀ تابلوها نصب شده و در مرحلۀ بعد تابلوهای راهنمای مسیر نصب می‌شود.

طهماسبی بیان کرد: از همشهریان عزیز که با صبوری خود در هنگام نصب تابلوها که باعث کندی تردد خودروها می‌شود، ما را در انجام امور ترافیکی یاری می‌رسانند، تشکر می‌کنم.

چاپ