رویداد «چای‌نبات» شهرداری کرمان به کار خود پایان داد

با اعلام اسامی برگزیدگان؛
رویداد «چای‌نبات» شهرداری کرمان به کار خود پایان داد

 

آیین اختتامیه رویداد مردم‌محور «چای‌نبات» شهرداری کرمان، امشب با حضور شهردار و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و جمعی از شهروندان در محل شهرداری برگزار شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، این رویداد با هدف احیای هویت محله‌ای و جلب مشارکت‌های مردمی به‌خصوص جوانان در مدیریت شهر کرمان و با شعار «بر هر درد بی‌درمان، دواست»، از تاریخ پانزدهم آذرماه تا بیست‌وسوم دی‌ماه 1400 برگزار شد و شرکت‌کنندگان با روایت خلاقانه‌ مشکل محله خود، با یک‌دیگر به رقابت پرداختند.
رقابت‌کنندگان پس از شرکت در کارگاه‌های آموزشی با همراهی و همیاریِ راهبر (منتور) خود، محصول نهایی خویش را که ایده‌ فردی آن‌ها بود، در قالب 400 کاراکتر (حدود 100 کلمه) ارائه دادند که مرحله اول رویداد، گزینش براساس ارزیابی همین ایده‌ها انجام شد.
در نهایت، برگزیدگان نهایی در سه سطح انتخاب و در مراسم اختتامیه‌ این رویداد به‌عنوان برگزیدگان معرفی شدند.
شایان ذکر است؛ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان، برای ادامه‌ روند مشارکت مردمی در حوزه‌ تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی برای مدیران و تسریع این روند، واحدی با نام «مرهم» (مرکز راهبردی همیار محله) راه‌اندازی کرده که رویداد «چای‌نبات» به‌عنوان اولین عملیات واحد «مرهم» اجرا شد و در ادامه، برنامه‌های مردمی دیگری در این قالب اجرا خواهد شد.
ساختار شوراهای اجتماعی محله که در دوره‌ها قبل مدیریت شهری مطرح بود، ذیل واحد «مرهم» بازتعریف خواهد شد.

چاپ