لغو تمام برنامه‌های جمعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان تا اطلاع بعدی

معاون شهردار کرمان خبر داد:

لغو تمام برنامه‌های جمعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان تا اطلاع بعدی

 

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان از لغو تمام برنامه‌های جمعی این سازمان ازجمله برنامه‌های مربوط به «نخستین جشنوارۀ جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان» به‌دلیل وضعیت قرمز کرونا در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، محمد جهانشاهی با بیان اینکه در راستای تسهیل جهت مشارکت کودکان و نوجوانان مناطق مختلف شهر کرمان به‌ویژه مناطق کم‌برخوردار در «جشنوارۀ جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان»، برنامه‌هایی تدارک دیده شده بود، گفت: برخی از برنامه‌های در نظر گرفته شده، روز گذشته ۱۷ فروردین‌ماه در فرهنگ‌سراهای «ماه بنی‌هاشم» و «جان جهان» برگزار شد، اما از امروز با اعلام وضعیت قرمز کرونا در شهر کرمان، ادامۀ این برنامه‌ها تا اطلاع بعدی لغو شد.

وی برگزاری «جشنوارۀ جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان» را بهترین فرصت برای کودکان و نوجوانان کرمانی جهت شرکت در یک رویداد در سطح بین‌المللی دانست و گفت: به‌دلیل ایجاد وضعیت قرمز کرونا در شهر کرمان، شهروندان جهت آماده‌سازی و ارسال اثر به دبیرخانۀ این جشنواره، باید به‌صورت انفرادی اقدام کنند.

معاون شهردار کرمان در عین حال بیان کرد: البته افرادی که امکانات لازم جهت ارسال اثر را ندارند، می‌توانند آثار خود را جهت بارگذاری به مراکز فرهنگی شهرداری ازجمله فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ تحویل دهند.

لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان جهت اطلاع از چگونگی شرکت در «جشنوارۀ جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان» و ارسال اثر، می‌توانند به سایت https://cipfk.com/ مراجعه کنند.

چاپ