سرویس‌دهی شبانه‌روزی در هفتۀ بزرگداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان بیان کرد:
سرویس‌دهی شبانه‌روزی در هفتۀ بزرگداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان بیان کرد: سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان در هفتۀ بزرگ‌داشت شهادت سردار دل‌ها به شهروندان و مسافران سرویس‌دهی کامل و شبانه‌روزی ارائه کرد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، هادی خدادادی افزود: به‌مناسبت بزرگ‌داشت شهادت سردار دل‌ها و پیش‌بینی احتمال ورود میهمانان داخلی و خارجی به کرمان، سرویس‌دهی کامل در برنامۀ کاری سازمان قرار گرفت و خوشبختانه به‌خوبی انجام شد.
وی به در اختیار قرار دادن پنج دستگاه اتوبوس، بنا به درخواست گروه‌های جهادی جهت طراحی و مناسب‌سازی بدنۀ اتوبوس‌ها ویژۀ این ایام اشاره کرد ‌و افزود: از دیگر اقدامات سازمان، پوشش کامل و سرویس‌دهی شبانه‌روزی به شهروندان تا میدان اول مسجد صاحب‌الزمان(عج) و ورودی گلزار شهدا بود.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: در این ایام سعی شد بنرهای ویژۀ شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، روی بدنۀ اتوبوس‌ها نصب شود و همکاری با پلیس راهور نیز از دیگر اقداماتی بود که در این ایام انجام شد.
خدادادی با بیان اینکه نیروهای فعال در ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی درون‌شهری (تاکسی و اتوبوس) تلاش کردند به‌صورت تمام‌وقت در مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان، سرویس‌دهی مطلوبی به شهروندان ارائه دهند، یادآور شد: یک دستگاه اتوبوس ویژۀ معلولان و جانبازان نیز جهت سهولت در رفت‌و‌آمد این عزیزان در اختیار آن‌ها قرار گرفت.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447