طرح «روز جهانی بدون خودرو» اول مهرماه در کرمان اجرا می‌شود

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:

طرح «روز جهانی بدون خودرو» اول مهرماه در کرمان اجرا می‌شود

 

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: به‌مناسبت اول مهرماه، «روز جهانی بدون خودرو»، طرح «روز جهانی بدون خودرو» در بلوار رضوان و بلوار غدیر شهر کرمان اجرا خواهد شد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، در جلسۀ کارگروه ترافیک افزود: طرح «روز جهانی بدون خودرو»، با مدیریت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان، اول مهرماه در کرمان، هم‌زمان با 70 شهرِ کشور اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری پلیس راهور مرکز استان و سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان در حاشیۀ استادیوم امام علی علیه‌السلام اجرا خواهد شد.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان ادامه داد: طرح «روز جهانی بدون خودرو» از ساعت ۱۶ اول مهرماه به مدت چهار ساعت با مسدودسازی بلوار رضوان از ورودی بلوار جمهوری‌اسلامی و بلوار غدیر یک تا خیابان لاله جنوبی اجرا می‌شود.

در این جلسه، با توجه به طرح‌های پیشنهادی مشاور و نظر اعضای کارگروه ترافیک، در خصوص غیرهم‌سطح‌سازیِ سه‌راه شرف‌آباد دو طرح ارایه شد که طرح شماره دو، مورد تأیید اعضای کارگروه قرار گرفت و مقرر شد در خصوص سرعت طرح برسی و هزینه‌های تملک نیز ارائه شود.

همچنین در این جلسه طرح‌های مطالعاتی اجرای تقاطع غیرهم‌سطح سه‌راه شرف‌آباد، ساماندهی ورودی‌ها و خروجی‌های شهر کرمان از بلوار آیت‌الله رفسنجانی و اتوبان هفت‌باغ، اجرای طرح اصلاح هندسی بزرگراه شمالی در محدوده سه‌راه شرف‌آباد، ایجاد سرعت‌کاه قبل از میدان سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی و بلوار حجاج قبل از دوربرگردان، بررسی شد.

 ف.ر

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447