اجراي استانداردهاي تأسيساتي، اولویت اصلی واحد خدمات و تأسیسات

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان خبر داد:

اجراي استانداردهاي تأسيساتي، اولویت اصلی واحد خدمات و تأسیسات

 

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، اجراي استانداردهاي تأسيساتي در فعاليت‌هاي عمرانيِ شهرداری را اولویت اصلی واحد خدمات و تأسیسات شهرداری دانست.

به گزارش کرمان‌آنلاین، علی کردی ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های واحد خدمات و تأسیسات شهرداری، از اجرای داربست فلزی و تأمین و نگهداری نورپردازی‌های شهر در مناسبت‌های مختلف و پویش «هر هفته یک افتتاح» خبر داد.

وی گفت: انجام چندین مرحله تجهیز تأسیسات مختلف آب، فاضلاب، برق و روشنایی در نقاط مختلف شهر، آماده‌سازی، جابه‌جایی، بازدید و بررسی کانکس‌های نگهبانی و سرویس‌های بهداشتی سیار در ایستگاه‌های بازرسی ورودی‌های شهر به درخواست پلیس راهور و مرکز بهداشت، همکاری با واحد زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری برای بازسازی و اصلاح پرتابل‌های شهر و ساخت حفاظ اطراف پایه‌دوربین‌های بزرگراه‌ها ازجمله دیگر اقدامات این واحد است.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، ساخت عرشه مورد نیاز برای اصلاح هندسی پل هوایی سه‌راه سردار شهید «حاج‌یونس زنگی‌آبادی» واقع در سه‌راهی شرف‌آباد را از فعالیت‌های در دست اقدام این واحد برشمرد و افزود: رفع عیب و تغییر چراغانی معابر و میادین نیز ازجمله فعالیت‌های در دست اقدام این واحد است.

کردی در خصوص اقدامات واحد خدمات و تأسیسات در نیمه اول سال‌جاری گفت: همکاری در تجهیز دفتر هماهنگی تعریض محور سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی با راه‌اندازی تأسیسات آب و برق، همکاری با سازمان میادین برای ساخت بازارچه شهرداری واقع در میدان شهدا، با ساخت و نصب پایه روشنایی، نصب ورق حصاری و درِ نرده‌ای، رفع عیب و تجهیز و راه‌اندازی سامانه آب، برق و روشنایی و سرویس‌های بهداشتی تمام پارک‌های منطقه پنج و تجهیز سامانه برق و روشنایی مرکز مانیتورینگ معاونت راهنمایی و رانندگی در بلوار جمهوری‌اسلامی، ازجمله این اقدامات است.

وی ساخت پایه‌چراغ روشنایی، ساخت و نصب آب‌نمای پارک ریاضیات، ساخت پایه‌پرچم برای پل‌های منطقه یک و ساخت و نصب تابلوهای معابرِ جدیدِ مناطق پنج‌گانه را از دیگر اقدامات واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان بیان کرد.

 م.ا

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447