شروع به‌کار سامانۀ جديد و پيشرفتۀ 137 از هفتۀ آینده

مدیر بازرسی شهرداری کرمان خبر داد:

شروع به‌کار سامانۀ جديد و پيشرفتۀ 137 از هفتۀ آینده

 

مدیر بازرسی شهرداری کرمان از شروع به‌کار سامانۀ جديد و پيشرفتۀ 137 با تلاش متخصصان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری به‌منظور تسهيل ارتباط شهروندان و توسعۀ مشاركت شهروندي، در روزهاي آينده خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی گفت: يكي از مهم‌ترين وظايف شهرداري‌ها بررسي پيشنهادها، انتقادها و شكايت‌های مردمي است كه در اين راستا سامانۀ تلفني 137 در سال‌هاي اخير با چشم‌انداز حركت هدفمند به‌سوي شهروندمداري در شهرداري‌ها راه‌اندازي شده است.

وي خاطرنشان کرد: پيش از این فقط ازطریق تماس مستقیم شهروندان با 137 پیام‌ها ثبت و به مسئولان مربوط جهت پيگيري‌هاي بعدي ارجاع مي‌شد که متأسفانه كاركرد اين سامانه معايبي داشت؛ ازجمله نبود امكان پيگيري ازسوي شهروندان.

مدیر بازرسی شهرداری کرمان بیان كرد: با توجه به حجم بالاي درخواست‌هاي شهروندان از شهرداري و نبود امكان نظارت دقيق بر نحوۀ انجام درخواست‌ها، سامانۀ جديد و پيشرفتۀ 137 برای جبران این کمبودها كار خود را آغاز خواهد كرد.

حسینی افزود: درخواست‌ها، پيشنهادها و شكايت‌های شهروندان از چهار طريق خط 137، نرم‌افزار تلفن همراه، تلفن گویا و سایت شهرداری کرمان، دريافت و پيگيري مي‌شود و پس از اجرای درخواست، در خصوص سرعت و دقت انجام كار از شهروندان نظرسنجي خواهد شد.

وی به نصب نرم‌افزار موبایلی ویژۀ همکاران جهت ثبت پیگیری‌ها اشاره کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، به کاربران آموزش داده می‌شود.

مدیر بازرسی شهرداری کرمان بیان کرد: سامانۀ جدید از هفتۀ آینده شروع به‌کار خواهد کرد.

 

چاپ