مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۳/۱۲/۲۶

پیام استاندار کرمان به مناسبت فرارسیدن نوروز فاطمی

  بسم الله الرحمن الرحیم نوروز همواره در باورایرانیان مناسبتی باشکوه و خاطره انگیز بوده است. بهار فصل اعتدال و نوروز سرآغازی بر تجدید ارادتها است. آغاز نو شدن زمین و رویش جوانه های امید و شادی و نوید بخش افکار نو و طرح های نو برای آینده است. نوروز امسال در تقارن تقویم، با عطر دل‌انگیز کوثر و نام مبارک صدیقۀ طاهره حضرت فاطمه زهرا (س)  متبرک  است. از آنجا که مردم متدین دیار کریمان، در ایّام عزاداری بانوی بزرگوار اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) به رسم همیشه تاریخ پاسدار حرمت و بزرگی این اسوه عصمت و طهارت می باشند قطعا با استفاده از این فضای معنوی در راه آزادی خواهی و  عزت طلبی دخت  گرامی پیامبر اسلام گام بر خواهند داشت. اینجانب ضمن تبریک سال نو، خداوند منان را شاکرم در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بنام "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" مزین شد توفیق خدمت به مردم شریف و نجیب دیار کریمان را داشته و به این توفیق سر افرازم. اینک با یاد و نام شهدا به استقبال تازه ترین روز تقویم ایران اسلامی خواهیم رفت . امید است در سایه تاییدات خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در ادامه تلاشها برای سازندگی و توسعه استان ، با همت بیش از پیش همه ی مردان و زنان کرمانی، بتوانیم مشکلات و معضلات استان را از میان برداریم و همچون دوران دفاع مقدس با همدلی و اتحاد ، چهره نجیب،صبور و پر توان کرمانی ، صلابت و اقتدار ایرانی و چهره رحمانی اسلام را  به جهانیان بشناسانیم. علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نوروز همواره در باورایرانیان مناسبتی باشکوه و خاطره انگیز بوده است. بهار فصل اعتدال و نوروز سرآغازی بر تجدید ارادتها است. آغاز نو شدن زمین و رویش جوانه های امید و شادی و نوید بخش افکار نو و طرح های نو برای آینده است.

نوروز امسال در تقارن تقویم، با عطر دل‌انگیز کوثر و نام مبارک صدیقۀ طاهره حضرت فاطمه زهرا (س)  متبرک  است. از آنجا که مردم متدین دیار کریمان، در ایّام عزاداری بانوی بزرگوار اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) به رسم همیشه تاریخ پاسدار حرمت و بزرگی این اسوه عصمت و طهارت می باشند قطعا با استفاده از این فضای معنوی در راه آزادی خواهی و  عزت طلبی دخت  گرامی پیامبر اسلام گام بر خواهند داشت.

اینجانب ضمن تبریک سال نو، خداوند منان را شاکرم در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بنام "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" مزین شد توفیق خدمت به مردم شریف و نجیب دیار کریمان را داشته و به این توفیق سر افرازم.

اینک با یاد و نام شهدا به استقبال تازه ترین روز تقویم ایران اسلامی خواهیم رفت . امید است در سایه تاییدات خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در ادامه تلاشها برای سازندگی و توسعه استان ، با همت بیش از پیش همه ی مردان و زنان کرمانی، بتوانیم مشکلات و معضلات استان را از میان برداریم و همچون دوران دفاع مقدس با همدلی و اتحاد ، چهره نجیب،صبور و پر توان کرمانی ، صلابت و اقتدار ایرانی و چهره رحمانی اسلام را  به جهانیان بشناسانیم.

علیرضا رزم حسینی

استاندار کرمانمنبع :
بازدید : ۷۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :