مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۲/۰۹/۲۸

پروازهای فرودگاه بم دوباره راه‌اندازی شد

جام جم آنلاین :فرماندار بم گفت: پروازهای فرودگاه بم که در یک ماه گذشته متوقف شده بود، دوباره راه اندازی شد. حسین زین الصالحین شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، دلیل متوقف شدن پروازهای فرودگاه بم را کاهش تعداد مسافران پرواز بم - تهران اعلام کرد و افزود: با پیگیری های صورت گرفته و تعامل مسوولان شهرستان بم بویژه پیگیری نماینده مردم در مجلس دو پرواز در روزهای دوشنبه و چهارشنبه راه اندازی شده است. وی فرودگاه بم را از جمله ظرفیت های مهم استان کرمان بویژه شرق استان عنوان کرد و از شهروندان خواست برای پروازهای خود از فرودگاه بم استفاده کنند. وی گفت: ابتدا سه پرواز در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از فرودگاه بم انجام می شد که به تدریج به ۲ و سپس یک پرواز کاهش یافت و سرانجام در یک ماه گذشته تمامی پروازها لغو شد. به گفته فرماندار بم پروازهای جدید در هفته جاری آغاز می شود.

جام جم آنلاین :فرماندار بم گفت: پروازهای فرودگاه بم که در یک ماه گذشته متوقف شده بود، دوباره راه اندازی شد.

حسین زین الصالحین شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، دلیل متوقف شدن پروازهای فرودگاه بم را کاهش تعداد مسافران پرواز بم - تهران اعلام کرد و افزود: با پیگیری های صورت گرفته و تعامل مسوولان شهرستان بم بویژه پیگیری نماینده مردم در مجلس دو پرواز در روزهای دوشنبه و چهارشنبه راه اندازی شده است.

وی فرودگاه بم را از جمله ظرفیت های مهم استان کرمان بویژه شرق استان عنوان کرد و از شهروندان خواست برای پروازهای خود از فرودگاه بم استفاده کنند.

وی گفت: ابتدا سه پرواز در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از فرودگاه بم انجام می شد که به تدریج به 2 و سپس یک پرواز کاهش یافت و سرانجام در یک ماه گذشته تمامی پروازها لغو شد.

به گفته فرماندار بم پروازهای جدید در هفته جاری آغاز می شود.منبع :
بازدید : ۷۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :