مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۲/۰۹/۱۸

استاندار کرمان: باید دست به دست هم ثروت خلق کنیم

روابط عمومی استانداری :استاندار کرمان گفت: باید دست به دست هم دهیم و ثروت خلق کنیم و در این راستا جوانان را نیز توانمند سازیم. علیرضا رزم حسینی شامگاه شنبه در آیین معارفه خود که با حضور وزیر کشور، نمایندگان مجلس و جمعی از مسوولان و مردم برگزار شد افزود: من به عنوان یک شهروند کرمانی از رییس جمهوری، وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، مجمع نمایندگان و سایر گروه های سیاسی به خاطر اعتمادی که به این خدمتگذار خود کردند تشکر می کنم. وی بیان کرد: سیاسی کار نیستم ولی انصاف به من می گوید که از استاندار اسبق مرعشی و مجاهد خستگی ناپذیر سردار سلیمانی تشکر نمایم.رزم حسینی ادامه داد: اکنون که تقدیر خدمتگذاری به این جانب رسید از خداوند می خواهم قدرت خدمت را به من عنایت کند.وی با بیان این که استان کرمان با سه میلیون نفر جمعیت بزرگترین استان کشور است گفت: این استان در بخش های مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری ظرفیت های بسیار خوبی دارد که می تواند با تکیه به این توانمندی ها یک استان خودگردان باشد.استاندار کرمان در دولت یازدهم تصریح کرد: در فرهنگ اسلامی ما تاکید شده است کسی که معاش ندارد آخرت هم ندارد یا با زبان اقتصادی باید گفت اگر اقتصاد خانوار خوب شود دین خانواده هم خوب حفظ خواهد شد.وی گفت: براساس تجاربی که در حوزه اقتصادی آموخته ام توسعه فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و غیره محقق نخواهد شد مگر توسعه اقتصادی تحقق یابد زیرا توسعه اقتصادی زیربنای سایر توسعه ها است.رزم حسینی ادامه داد: بنابراین تلاش استانداری کرمان بر این است تا زمینه را برای شکوفا کردن سرمایه های جوان فراهم کند و دولت وظیفه دارد که زمینه اشتغال جوانان را فراهم سازد.وی گفت: شان مردم کرمان این است که دست خود را در جیب کنند و خودکفا باشند.رزم حسینی تصریح کرد: ما ۳۵ سال انقلاب کردیم و ملتی خدا جو بودیم و باید ملتی متمکن و متمدن باشیم.وی خاطرنشان کرد: کرمان نه استان مرزی است که مشکلات مرزها را داشته، نه استان ساحلی است که از امکانات حمل و نقل دریایی بهره مند باشد و نه استان نفتی است بلکه استانی معدنی، گردشگری و کشاورزی است و نیروهای مستعد می توانند در این استان ثروت تولید کنند.استاندار کرمان، مشی خود در حوزه سیاست را ارزش محور و اعتدال محور عنوان کرد و گفت: از همه نیروها چه اصولگرا باشند یا غیره و کسانی که در دل نظام جمهوری اسلامی وفادار به نظام هستند استفاده خواهم کرد.وی افزود: من با ائمه جمعه مشورت می کنم و از امام جمعه کرمان نیز مشورت خواهم گرفت و با گروه های سیاسی نیز مشورت خواهم کرد اما اختیارم را شراکت با کسی نخواهم گذاشت و سعی می کنم با مشورت تصمیم درست را بگیرم.رزم حسینی گفت: امروز دنیا به سرعت در حال پیشرفت است و ما باید نه تنها عقب افتادگی های صد سال گذشته را جبران کنیم بلکه باید همگام با توسعه کشورهای حرکت نماییم.وی خاطرنشان کرد: باید به دنبال توسعه باشیم و دست به دست هم دهیم تا استان خود را آباد کنیم.

روابط عمومی استانداری :استاندار کرمان گفت: باید دست به دست هم دهیم و ثروت خلق کنیم و در این راستا جوانان را نیز توانمند سازیم.

علیرضا رزم حسینی شامگاه شنبه در آیین معارفه خود که با حضور وزیر کشور، نمایندگان مجلس و جمعی از مسوولان و مردم برگزار شد افزود: من به عنوان یک شهروند کرمانی از رییس جمهوری، وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، مجمع نمایندگان و سایر گروه های سیاسی به خاطر اعتمادی که به این خدمتگذار خود کردند تشکر می کنم.

وی بیان کرد: سیاسی کار نیستم ولی انصاف به من می گوید که از استاندار اسبق مرعشی و مجاهد خستگی ناپذیر سردار سلیمانی تشکر نمایم.
رزم حسینی ادامه داد: اکنون که تقدیر خدمتگذاری به این جانب رسید از خداوند می خواهم قدرت خدمت را به من عنایت کند.
وی با بیان این که استان کرمان با سه میلیون نفر جمعیت بزرگترین استان کشور است گفت: این استان در بخش های مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری ظرفیت های بسیار خوبی دارد که می تواند با تکیه به این توانمندی ها یک استان خودگردان باشد.
استاندار کرمان در دولت یازدهم تصریح کرد: در فرهنگ اسلامی ما تاکید شده است کسی که معاش ندارد آخرت هم ندارد یا با زبان اقتصادی باید گفت اگر اقتصاد خانوار خوب شود دین خانواده هم خوب حفظ خواهد شد.
وی گفت: براساس تجاربی که در حوزه اقتصادی آموخته ام توسعه فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و غیره محقق نخواهد شد مگر توسعه اقتصادی تحقق یابد زیرا توسعه اقتصادی زیربنای سایر توسعه ها است.
رزم حسینی ادامه داد: بنابراین تلاش استانداری کرمان بر این است تا زمینه را برای شکوفا کردن سرمایه های جوان فراهم کند و دولت وظیفه دارد که زمینه اشتغال جوانان را فراهم سازد.
وی گفت: شان مردم کرمان این است که دست خود را در جیب کنند و خودکفا باشند.
رزم حسینی تصریح کرد: ما 35 سال انقلاب کردیم و ملتی خدا جو بودیم و باید ملتی متمکن و متمدن باشیم.
وی خاطرنشان کرد: کرمان نه استان مرزی است که مشکلات مرزها را داشته، نه استان ساحلی است که از امکانات حمل و نقل دریایی بهره مند باشد و نه استان نفتی است بلکه استانی معدنی، گردشگری و کشاورزی است و نیروهای مستعد می توانند در این استان ثروت تولید کنند.
استاندار کرمان، مشی خود در حوزه سیاست را ارزش محور و اعتدال محور عنوان کرد و گفت: از همه نیروها چه اصولگرا باشند یا غیره و کسانی که در دل نظام جمهوری اسلامی وفادار به نظام هستند استفاده خواهم کرد.
وی افزود: من با ائمه جمعه مشورت می کنم و از امام جمعه کرمان نیز مشورت خواهم گرفت و با گروه های سیاسی نیز مشورت خواهم کرد اما اختیارم را شراکت با کسی نخواهم گذاشت و سعی می کنم با مشورت تصمیم درست را بگیرم.
رزم حسینی گفت: امروز دنیا به سرعت در حال پیشرفت است و ما باید نه تنها عقب افتادگی های صد سال گذشته را جبران کنیم بلکه باید همگام با توسعه کشورهای حرکت نماییم.
وی خاطرنشان کرد: باید به دنبال توسعه باشیم و دست به دست هم دهیم تا استان خود را آباد کنیم.منبع :
بازدید : ۸۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :