مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۲/۰۹/۰۵

ظریف به سوالات نمایندگان مجلس پاسخ می دهد

جام جم آنلاین :نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه و همکاران وی فردا در صحن علنی مجلس حضور پیدا خواهند کرد و از تریبون رسمی به سوالات نمایندگان درخصوص توافقنامه هسته ای، پاسخ خواهند داد. محمدرضا باهنر که امروز اداره جلسه علنی را بعد از علی لاریجانی بر عهده گرفته بود پس از ازدحام نمایندگان و گفت وگوی آنان با معاون پارلمانی وزارت امور خارجه، تاکید کرد: گویا بحث ها در مورد مذاکرات ژنو گرم است، خوب است که دوستان با نشاط ، این موضوع را پیگیری می کنند. حمید رسایی نماینده تهران و یکی از معترضین به بحث توافقنامه هسته ای امروز در صحن علنی با حسن قشقاوی معاونت پارلمانی وزارت امور خارجه، بحث طولانی در خصوص مذاکرات هسته ای داشت و همین اقدام باعث شده بود که وی با گرفتن کاغذ و نشان دادن به خبرنگاران و نمایندگان تاکید کنند که آقایان پاسخی برای یک بند از توافقنامه را ندارند. گفت وگوی این دو نماینده دولت و مجلس باعث شده بود که تعداد زیادی از نمایندگان از جمله علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون و نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز در این بحث مشارکت کنند و عکاسان و خبرنگاران زیادی متوجه این مباحثه جنجالی باشند. فاطمه امیری - خبرنگار جام جم آنلاین

جام جم آنلاین :نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه و همکاران وی فردا در صحن علنی مجلس حضور پیدا خواهند کرد و از تریبون رسمی به سوالات نمایندگان درخصوص توافقنامه هسته ای، پاسخ خواهند داد.

محمدرضا باهنر که امروز اداره جلسه علنی را بعد از علی لاریجانی بر عهده گرفته بود پس از ازدحام نمایندگان و گفت وگوی آنان با معاون پارلمانی وزارت امور خارجه، تاکید کرد: گویا بحث ها در مورد مذاکرات ژنو گرم است، خوب است که دوستان با نشاط ، این موضوع را پیگیری می کنند.

حمید رسایی نماینده تهران و یکی از معترضین به بحث توافقنامه هسته ای امروز در صحن علنی با حسن قشقاوی معاونت پارلمانی وزارت امور خارجه، بحث طولانی در خصوص مذاکرات هسته ای داشت و همین اقدام باعث شده بود که وی با گرفتن کاغذ و نشان دادن به خبرنگاران و نمایندگان تاکید کنند که آقایان پاسخی برای یک بند از توافقنامه را ندارند.

گفت وگوی این دو نماینده دولت و مجلس باعث شده بود که تعداد زیادی از نمایندگان از جمله علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون و نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز در این بحث مشارکت کنند و عکاسان و خبرنگاران زیادی متوجه این مباحثه جنجالی باشند.

فاطمه امیری - خبرنگار جام جم آنلاینمنبع :
بازدید : ۷۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :