مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۲/۰۶/۱۸

عزل فرهاد دانشجو از ریاست دانشگاه آزاد

جام جم آنلاین :یک منبع آگاه نزدیک به هیئت امنای دانشگاه آزاد از عزل فرهاد دانشجو رئیس این دانشگاه و سرپرستی حمید میرزاده خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته شش نفر از اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد با تهیه صورتجلسه‌ای، فرهاد دانشجو را از ریاست دانشگاه آزاد عزل و حمید میرزاده عضو هیئت امنای این دانشگاه را به سرپرستی آن منصوب کردند. در بخشی از این صورتجلسه آمده است: از زحمات علمی و مدیریتی دکتر فرهاد دانشجو در مدت ریاست بر دانشگاه آزاد تقدیر می شود اما با توجه به روی کار آمدن دولت جدید و وضعیت سیاسی جدید کشور و هماهنگی های بیشتر نیاز به تغییر و تحول در مدیریت این دانشگاه است. به گفته این منبع آگاه در پایین صورتجلسه مذکور محل امضای آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام حسن خمینی، جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، حمید میرزاده عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و احمد صمدی یزدی عضو دیگر هیئت امنای این دانشگاه مشاهده می شود. قرار است در اولین جلسه صورتجلسه مذکور به هیئت امنا برود.(فارس)

جام جم آنلاین :یک منبع آگاه نزدیک به هیئت امنای دانشگاه آزاد از عزل فرهاد دانشجو رئیس این دانشگاه و سرپرستی حمید میرزاده خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته شش نفر از اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد با تهیه صورتجلسه‌ای، فرهاد دانشجو را از ریاست دانشگاه آزاد عزل و حمید میرزاده عضو هیئت امنای این دانشگاه را به سرپرستی آن منصوب کردند.

در بخشی از این صورتجلسه آمده است: از زحمات علمی و مدیریتی دکتر فرهاد دانشجو در مدت ریاست بر دانشگاه آزاد تقدیر می شود اما با توجه به روی کار آمدن دولت جدید و وضعیت سیاسی جدید کشور و هماهنگی های بیشتر نیاز به تغییر و تحول در مدیریت این دانشگاه است.

به گفته این منبع آگاه در پایین صورتجلسه مذکور محل امضای آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام حسن خمینی، جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، حمید میرزاده عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و احمد صمدی یزدی عضو دیگر هیئت امنای این دانشگاه مشاهده می شود.

قرار است در اولین جلسه صورتجلسه مذکور به هیئت امنا برود.(فارس)منبع :
بازدید : ۸۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :