مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۲/۰۴/۲۵

فروش بلیت قطارهای رجاء برای نیمه تابستان

جام جم آنلاین : فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، برای حدفاصل تاریخ‌های ۱۱ مرداد لغایت ۱۰ شهریورماه سال ۱۳۹۲ از ساعت ۸ روز چهارشنبه ۲۶ تیر اه آغاز می‌شود. با اعلام یکپارچه و یکسان بودن فروش بلیت قطارهای این شرکت به دو طریق اینترنتی و Online۲ افزود: در فروش یکپارچه بلیت قطار، هرگونه موجودی بلیت که در کلیه نمایندگی های فروش سراسر کشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش (www.raja.ir) نیز قابل مشاهده است. همچنین فروش بلیت قطارهای بین المللی ( ترکیه ) برای حدفاصل تاریخ های فوق، ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۲۵ تیرماه ۹۲ انجام خواهد شد. روابط عمومی رجاء از هموطنان درخواست کرد: بعد از دریافت بلیت بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بلیت های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این گونه بلیت ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد. هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجاء اعم از نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند. شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می باشد.(ایسنا)

جام جم آنلاین : فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، برای حدفاصل تاریخ‌های 11 مرداد لغایت 10 شهریورماه سال 1392 از ساعت 8 روز چهارشنبه 26 تیر اه آغاز می‌شود.

با اعلام یکپارچه و یکسان بودن فروش بلیت قطارهای این شرکت به دو طریق اینترنتی و Online2 افزود: در فروش یکپارچه بلیت قطار، هرگونه موجودی بلیت که در کلیه نمایندگی های فروش سراسر کشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش (www.raja.ir) نیز قابل مشاهده است.

همچنین فروش بلیت قطارهای بین المللی ( ترکیه ) برای حدفاصل تاریخ های فوق، ساعت 10 روز سه شنبه 25 تیرماه 92 انجام خواهد شد.

روابط عمومی رجاء از هموطنان درخواست کرد: بعد از دریافت بلیت بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

بلیت های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این گونه بلیت ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجاء اعم از نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می باشد.(ایسنا)منبع :
بازدید : ۸۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :