مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۲/۰۲/۰۳

آغاز اعزام زائران حج تمتع از ۲۱ شهریورماه

جام جم آنلاین :معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران حج تمتع از ۲۱ شهریورماه ۱۳۹۲ آغاز می‌شود. غلام‌رضا رضایی ادامه داد: ثبت نام در کاروان‌های حج ویژه‌ ودیعه‌گذارانی است که فیش علی‌الحساب حج تمتع تا تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۸۴ را دارند. رضایی افزود: در سه روز گذشته، حدود ۳۰ هزار نفر در کاروان‌های حج تمتع ثبت نام کرده‌اند. وی اظهار داشت: ثبت نام از زائران از ۲۹ فروردین‌ماه در همه‌ی استان‌ها به‌جز استان‌های تهران، البرز، قم و قزوین ‌آغاز شد و ثبت نام در این چهار استان نیز از ۳۰ فروردین‌ماه آغاز شده است و به‌مدت یک هفته ادامه دارد. ثبت نام به دو روش اینترنتی و مراجعه‌ی حضوری به کاروان‌های حج تمتع انجام می‌شود. معاون سازمان حج و زیارت گفت: افراد برای ثبت نام به روش اینترنتی باید به پایگاه اطلاع‌رسانی haj۹۲.haj.ir مراجعه کنند. وی با بیان این‌که سال پیش حدود ۷۵هزار نفر به حج تمتع اعزام شدند، افزود: امسال نیز همین تعداد زائر برای حج تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

جام جم آنلاین :معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران حج تمتع از 21 شهریورماه 1392 آغاز می‌شود.

غلام‌رضا رضایی ادامه داد: ثبت نام در کاروان‌های حج ویژه‌ ودیعه‌گذارانی است که فیش علی‌الحساب حج تمتع تا تاریخ 20 آبان 1384 را دارند.

رضایی افزود: در سه روز گذشته، حدود ۳۰ هزار نفر در کاروان‌های حج تمتع ثبت نام کرده‌اند.

وی اظهار داشت: ثبت نام از زائران از 29 فروردین‌ماه در همه‌ی استان‌ها به‌جز استان‌های تهران، البرز، قم و قزوین ‌آغاز شد و ثبت نام در این چهار استان نیز از 30 فروردین‌ماه آغاز شده است و به‌مدت یک هفته ادامه دارد. ثبت نام به دو روش اینترنتی و مراجعه‌ی حضوری به کاروان‌های حج تمتع انجام می‌شود.

معاون سازمان حج و زیارت گفت: افراد برای ثبت نام به روش اینترنتی باید به پایگاه اطلاع‌رسانی haj92.haj.ir مراجعه کنند.

وی با بیان این‌که سال پیش حدود 75هزار نفر به حج تمتع اعزام شدند، افزود: امسال نیز همین تعداد زائر برای حج تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.منبع :
بازدید : ۵۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :