مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۱/۰۵/۰۸

مرغ ارزان می شود

جام جم آنلاین: سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت ، معدن و تجارت از ارزان شدن قیمت مرغ در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ۶۰ هزار تن مرغ از خارج خریداری شده است که از این هفته ، ماهانه ده هزار تن آن وارد می شود. حسن رادمرد ، با بیان اینکه تلاش می کنیم که کمبودهایی که در زمینه این کالای پرمصرف وجود دارد ، تامین کنیم افزود: با جوجه ریزی هایی که در ماه قبل صورت گرفته است و محصول آنها به زودی به بازار می آید ، قیمت مرغ هم ارزان خواهد شد. وی همچنین به تدابیری که مجلس، دولت ، دستگاهها و همه قوا در زمینه تامین کالاها  داشته اند گفت: تلاش کرده ایم همه کالاهای مورد نیاز و پرتقاضای مردم که در سبد خانوار مهم است ، تامین کنیم. وی افزود: بانک مرکزی و بانک های عامل کمک کرده اند تا ال سی ها گشایش یابد و از کشورهای دوست کالاهای اولیه را وارد می کنیم. راد مرد گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در بحث تامین کالا وجود ندارد و مشکلی که در زمینه مرغ به وجود آمده است ، نیز به زودی برطرف خواهد شد.(واحد مرکزی خبر)

جام جم آنلاین: سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت ، معدن و تجارت از ارزان شدن قیمت مرغ در آینده نزدیک خبر داد و گفت: 60 هزار تن مرغ از خارج خریداری شده است که از این هفته ، ماهانه ده هزار تن آن وارد می شود.

حسن رادمرد ، با بیان اینکه تلاش می کنیم که کمبودهایی که در زمینه این کالای پرمصرف وجود دارد ، تامین کنیم افزود: با جوجه ریزی هایی که در ماه قبل صورت گرفته است و محصول آنها به زودی به بازار می آید ، قیمت مرغ هم ارزان خواهد شد.

وی همچنین به تدابیری که مجلس، دولت ، دستگاهها و همه قوا در زمینه تامین کالاها  داشته اند گفت: تلاش کرده ایم همه کالاهای مورد نیاز و پرتقاضای مردم که در سبد خانوار مهم است ، تامین کنیم.

وی افزود: بانک مرکزی و بانک های عامل کمک کرده اند تا ال سی ها گشایش یابد و از کشورهای دوست کالاهای اولیه را وارد می کنیم.

راد مرد گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در بحث تامین کالا وجود ندارد و مشکلی که در زمینه مرغ به وجود آمده است ، نیز به زودی برطرف خواهد شد.(واحد مرکزی خبر)منبع :
بازدید : ۹۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :