مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۱/۰۴/۰۱

خط تولید کامیونت جی ام سی در بم افتتاح شد

روابط عمومی استانداری کرمان : با حضور استاندار کرمان خط تولید کامیونت جی ام سی محصول جدید و مشترک ایران و چین، روز چهارشنبه در منطقه تجاری ارگ جدید بم راه اندازی شد. استاندار کرمان در آیین آغاز خط تولید کامیونت (جی ام سی)، با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، گفت: خوشحالیم که بار دیگر با تلاش صنعتگران پرتلاش کشور و کارشناسان چینی شاهد تولید این کامیونت در منطقه ارگ جدید بم هستیم. ''اسماعیل نجار'' با تشکر از دولت و ملت چین به دلیل حفظ استقلال و نظر خود و همکاری با دولت و صنعتگران ایرانی علی رغم تحمیل تحریم های اقتصادی علیه ایران، گفت: خوشبختانه این صنعت خودروسازی به خوبی در منطقه جایگاه خود را پیدا کرده است. وی توجه به کیفیت خوب، قیمت مناسب، کاهش مصرف سوخت و حفظ محیط زیست و ارایه خدمات پس از فروش مناسب را در امر تولید خودرو بسیار ضروری دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا با حداقل قیمت و نوآوری با کیفیت ترین خودرو را به مشتری تحویل داد و سود را در فروش بیشتر جستجو کنیم . استاندار کرمان در ادامه با تشکر از فعالیت های انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، گفت: این صنعت موتور توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و جهان است و در این زمینه نوآوری در تولید محصولات ملی با کیفیت خوب امری ضروری است. ''وانگ لی پینگ'' وابسته بازرگانی سفارت چین در ایران، خدمات پس از فروش مناسب و کیفیت خوب محصولات همراه با استانداردهای روز جهانی را از جمله ویژگی های محصولات شرکت( جی ام سی) چین برشمرد و گفت: آغاز خط تولید این محصول باعث ایجاد اشتغال در بم شده و موقعیت چشمگیری محسوب می شود. وی با اشاره به سرمایه گذاری سنگین انجام شده در منطقه ارگ جدید بیان کرد: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی بین شرکت های ایرانی و چینی وجود دارد و حمایت مسوولان محلی نیز در این زمینه ستودن است. به گزارش ایرنا، ''هو یونگ'' مدیر صادرات و واردات شرکت (جی ام سی) با اشاره به اینکه این شرکت دارای ۱۰۰ نمایندگی در سراسر جهان است، گفت: هدف ما احترام و پیروی از قوانین ایران و ارایه خدمات مناسب با کیفیت برتر و رضایتمندی مشتری است. وی بازار ایران را دارای پتانسیل خوبی دانست و افزود: کارخانه ''رایان دیزل'' سالانه ۵هزار دستگاه کامیونت را تولید و برای ۱۵۰ نفر ایجاد اشتغال می کند. مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز از آمادگی برای پرداخت تسهیلات از صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا کنون ۵۰۰ میلیون یورو اعتبار از طریق این صندوق به استان اختصاص یافته است و سرمایه گذاران می توانند از این موقعیت استفاده نمایند. ''محمد عابدی نژاد'' همچنین از افتتاح ''اوبلیت'' طرح فولاد استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تا پایان سال در مجموع ۳ واحد فولادی در استان به بهره برداری میرسد که نشان دهنده آینده روشن برای استان است. همچنین استاندار کرمان بزرگترین جایگاه پمپ بنزین استان با زیر بنای پنج هزار متر مربع و به ظرفیت ۳۷۲ هزار لیتر در بروات را افتتاح کرد. از دیگر طرح های افتتاح شده بلوار ۵ دی به طول بیش از ۵ کیلومتر حد فاصل بم و بروات است که با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و داخلی شهرداری بم ساخته و به بهره برداری رسیده است. امروز همچنین ساخت بلوار ۹دی حدفاصل شهر بروات تا فرودگاه به طول ۳ کیلومتر آغاز شد که با افتتاح آن از حجم بار ترافیک محور بم زاهدان کاسته خواهد شد.

روابط عمومی استانداری کرمان : با حضور استاندار کرمان خط تولید کامیونت جی ام سی محصول جدید و مشترک ایران و چین، روز چهارشنبه در منطقه تجاری ارگ جدید بم راه اندازی شد.

استاندار کرمان در آیین آغاز خط تولید کامیونت (جی ام سی)، با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، گفت: خوشحالیم که بار دیگر با تلاش صنعتگران پرتلاش کشور و کارشناسان چینی شاهد تولید این کامیونت در منطقه ارگ جدید بم هستیم.
.اسماعیل نجار. با تشکر از دولت و ملت چین به دلیل حفظ استقلال و نظر خود و همکاری با دولت و صنعتگران ایرانی علی رغم تحمیل تحریم های اقتصادی علیه ایران، گفت: خوشبختانه این صنعت خودروسازی به خوبی در منطقه جایگاه خود را پیدا کرده است.
وی توجه به کیفیت خوب، قیمت مناسب، کاهش مصرف سوخت و حفظ محیط زیست و ارایه خدمات پس از فروش مناسب را در امر تولید خودرو بسیار ضروری دانست و افزود: باید تلاش کنیم تا با حداقل قیمت و نوآوری با کیفیت ترین خودرو را به مشتری تحویل داد و سود را در فروش بیشتر جستجو کنیم .
استاندار کرمان در ادامه با تشکر از فعالیت های انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، گفت: این صنعت موتور توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و جهان است و در این زمینه نوآوری در تولید محصولات ملی با کیفیت خوب امری ضروری است.
.وانگ لی پینگ. وابسته بازرگانی سفارت چین در ایران، خدمات پس از فروش مناسب و کیفیت خوب محصولات همراه با استانداردهای روز جهانی را از جمله ویژگی های محصولات شرکت( جی ام سی) چین برشمرد و گفت: آغاز خط تولید این محصول باعث ایجاد اشتغال در بم شده و موقعیت چشمگیری محسوب می شود.
وی با اشاره به سرمایه گذاری سنگین انجام شده در منطقه ارگ جدید بیان کرد: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی بین شرکت های ایرانی و چینی وجود دارد و حمایت مسوولان محلی نیز در این زمینه ستودن است.
به گزارش ایرنا، .هو یونگ. مدیر صادرات و واردات شرکت (جی ام سی) با اشاره به اینکه این شرکت دارای 100 نمایندگی در سراسر جهان است، گفت: هدف ما احترام و پیروی از قوانین ایران و ارایه خدمات مناسب با کیفیت برتر و رضایتمندی مشتری است.
وی بازار ایران را دارای پتانسیل خوبی دانست و افزود: کارخانه .رایان دیزل. سالانه 5هزار دستگاه کامیونت را تولید و برای 150 نفر ایجاد اشتغال می کند.
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز از آمادگی برای پرداخت تسهیلات از صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا کنون 500 میلیون یورو اعتبار از طریق این صندوق به استان اختصاص یافته است و سرمایه گذاران می توانند از این موقعیت استفاده نمایند.
.محمد عابدی نژاد. همچنین از افتتاح .اوبلیت. طرح فولاد استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تا پایان سال در مجموع 3 واحد فولادی در استان به بهره برداری میرسد که نشان دهنده آینده روشن برای استان است.
همچنین استاندار کرمان بزرگترین جایگاه پمپ بنزین استان با زیر بنای پنج هزار متر مربع و به ظرفیت 372 هزار لیتر در بروات را افتتاح کرد.
از دیگر طرح های افتتاح شده بلوار 5 دی به طول بیش از 5 کیلومتر حد فاصل بم و بروات است که با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و داخلی شهرداری بم ساخته و به بهره برداری رسیده است.
امروز همچنین ساخت بلوار 9دی حدفاصل شهر بروات تا فرودگاه به طول 3 کیلومتر آغاز شد که با افتتاح آن از حجم بار ترافیک محور بم زاهدان کاسته خواهد شد.منبع :
بازدید : ۵۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :