مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۱/۰۳/۲۲

استرس تلفن کاری در روز تعطیل

جام جم آنلاین: بر اساس نظرسنجی جدید، یک تماس تلفنی در رابطه با کار در روزهای تعطیل یا ساعات آزاد موجب استرس بیش از یک سوم کارمندان می شود. به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از نیوزنت، بر اساس تحقیقاتی که در سوئیس صورت گرفت ۳۴ درصد از کارمندان از دریافت یک تماس تلفنی کاری در ایام فراغت دچار استرس می شوند. همچنین ۲۱ درصد از دریافت پیامک های کاری و ۱۴ درصد از دریافت ایمیل در خارج از ساعات کار ناخوشنود هستند. این نظرسنجی که توسط سوئیس کام انجام شده نشان می دهد ۵۷ درصد از کارمندان و مدیران از اینکه در هر لحظه بتوانند در دسترس باشند ناراضی اند، حتی ۳۲ درصد از فروشندگان کالاهای مختلف نیز از اینکه در اوقات فراغت مشتریانشان با آنها تماس بگیرند، ابراز نارضایتی می کنند. ۶۰ درصد از اینکه در هنگام حضور در خلوت خانواده از اداره با آنها تماس بگیرند، دچار استرس می شوند و در هنگام صرف غذا یا گردش شبانه این تعداد به ۳۷ درصد می رسد. با ظهور موبایل، تبلت یا شبکه های اجتماعی فاصله فضای خصوصی و حرفه ای بیش از پیش شکسته می شود. در دسترس بودن همیشگی تاثیرات منفی بر سلامتی جسمی و روحی داشته و حتی منجر به افسردگی می شود. مترجم: بهرام افتخاری.

جام جم آنلاین: بر اساس نظرسنجی جدید، یک تماس تلفنی در رابطه با کار در روزهای تعطیل یا ساعات آزاد موجب استرس بیش از یک سوم کارمندان می شود.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از نیوزنت، بر اساس تحقیقاتی که در سوئیس صورت گرفت 34 درصد از کارمندان از دریافت یک تماس تلفنی کاری در ایام فراغت دچار استرس می شوند.

همچنین 21 درصد از دریافت پیامک های کاری و 14 درصد از دریافت ایمیل در خارج از ساعات کار ناخوشنود هستند.

این نظرسنجی که توسط سوئیس کام انجام شده نشان می دهد 57 درصد از کارمندان و مدیران از اینکه در هر لحظه بتوانند در دسترس باشند ناراضی اند، حتی 32 درصد از فروشندگان کالاهای مختلف نیز از اینکه در اوقات فراغت مشتریانشان با آنها تماس بگیرند، ابراز نارضایتی می کنند.

60 درصد از اینکه در هنگام حضور در خلوت خانواده از اداره با آنها تماس بگیرند، دچار استرس می شوند و در هنگام صرف غذا یا گردش شبانه این تعداد به 37 درصد می رسد.

با ظهور موبایل، تبلت یا شبکه های اجتماعی فاصله فضای خصوصی و حرفه ای بیش از پیش شکسته می شود. در دسترس بودن همیشگی تاثیرات منفی بر سلامتی جسمی و روحی داشته و حتی منجر به افسردگی می شود. مترجم: بهرام افتخاری.منبع :
بازدید : ۷۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :