مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۱/۰۳/۲۲

نسخ خطی کتابخانه ملی، روی سایت

جام جم آنلاین: رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: نسخ خطی این کتابخانه تا پایان شهریور در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می شود. به گزارش واحد مرکزی خبر، اسحاق صلاحی در نشست خبری هدف از این اقدام را دسترسی آسان محققان و علاقه مندان به نسخ خطی بیان کرد.وی در پاسخ به پرسشی درباره هفتاد و هشتمین اجلاس ایفلا (فدراسیون بین‏المللی انجمن ‏ها و موسسات کتابداری) افزود: این اجلاس امسال در فنلاند برگزار می شود و این کتابخانه دو مقاله برای نشست ایفلا ارسال کرده که آنها پذیرفته شده است.صلاحی افزود: دو نویسنده این مقالات به این اجلاس خواهند رفت و به ارائه مقالات خود می‌پردازند.رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با تاکید بر حضور فعال در مجامع بین المللی گفت: تلاش داریم کتابخانه ملی در مجامع بین المللی حضوری پر رنگ و موثر داشته باشد. نشانی پایگاه اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران www.nlai.ir است.

جام جم آنلاین: رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: نسخ خطی این کتابخانه تا پایان شهریور در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر، اسحاق صلاحی در نشست خبری هدف از این اقدام را دسترسی آسان محققان و علاقه مندان به نسخ خطی بیان کرد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره هفتاد و هشتمین اجلاس ایفلا (فدراسیون بین‏المللی انجمن ‏ها و موسسات کتابداری) افزود: این اجلاس امسال در فنلاند برگزار می شود و این کتابخانه دو مقاله برای نشست ایفلا ارسال کرده که آنها پذیرفته شده است.

صلاحی افزود: دو نویسنده این مقالات به این اجلاس خواهند رفت و به ارائه مقالات خود می‌پردازند.

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با تاکید بر حضور فعال در مجامع بین المللی گفت: تلاش داریم کتابخانه ملی در مجامع بین المللی حضوری پر رنگ و موثر داشته باشد.

نشانی پایگاه اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
www.nlai.ir است.منبع :
بازدید : ۱۰۰۴


مطالب مرتبط با این موضوع :