مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۱/۰۳/۲۲

همایش هوشمند سازی مدارس

جام جم آنلاین: رییس مرکز آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش پرورش اعلام کرد: همایش دو روزه علمی هوشمندسازی مدارس کشور فردا آغاز می شود. به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری، با تأکید بر اهداف و برنامه های همایش علمی هوشمندسازی مدارس کشور گفت: دستیابی به راهکارهای سند تحول بنیادین در استفاده از فناوری ارتباطات و اطلاعات، تبیین سیاست های آموزش و پرورش در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال تحصیلی۹۲-۹۱، بررسی راهکارهای توسعه مدارس هوشمند، پورتال مدارس، آموزش الکترونیکی، محتوای الکترونیکی و تشکیل کارگاه های آموزشی، تبیین جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در اسناد بالادستی از جمله برنامه ها و اهداف این گردهمایی است. همچنین همزمان با این همایش، کارگاه های تخصصی آموزشی با محوریت هوشمندسازی مدارس برگزار خواهد شد.

جام جم آنلاین: رییس مرکز آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش پرورش اعلام کرد: همایش دو روزه علمی هوشمندسازی مدارس کشور فردا آغاز می شود.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری، با تأکید بر اهداف و برنامه های همایش علمی هوشمندسازی مدارس کشور گفت: دستیابی به راهکارهای سند تحول بنیادین در استفاده از فناوری ارتباطات و اطلاعات، تبیین سیاست های آموزش و پرورش در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال تحصیلی92-91، بررسی راهکارهای توسعه مدارس هوشمند، پورتال مدارس، آموزش الکترونیکی، محتوای الکترونیکی و تشکیل کارگاه های آموزشی، تبیین جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در اسناد بالادستی از جمله برنامه ها و اهداف این گردهمایی است.

همچنین همزمان با این همایش، کارگاه های تخصصی آموزشی با محوریت هوشمندسازی مدارس برگزار خواهد شد.منبع :
بازدید : ۱۰۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :