مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۱/۰۲/۲۳

مرمت ارگ بم به کندی انجام می‌شود

جام جم آنلاین: نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی افزود: وضعیت مرمت ارگ بم مثل سال‌های ابتدایی از شتاب مناسب برخوردار نیست و روند بازسازی آن کند شده است. حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری میراث فرهنگی نبود اعتبار لازم را اصلی‌ترین دلیل این کندی می‌داند و معتقد است که برای افزایش سرعت مرمت ارگ باید ردیف بودجه جداگانه در لایحه بودجه در نظر گرفته شود. وی افزود: وضعیت مرمت ارگ بم مثل سال‌های ابتدایی از شتاب مناسب برخوردار نیست و روند بازسازی آن کند شده است. این نماینده مجلس ادامه داد: اعتباراتی برای این موضوع درنظر گرفته شد و قسمتی از آن نیز پرداخت شده است، اما اگر قرار است بازسازی ارگ با سرعت بیشتری انجام شود و به نتیجه برسد، باید ردیف بودجه مستقلی در لایحه بودجه برای این موضوع در نظر گرفته شود. غضنفرآبادی گفت:کمک‌های سازمان‌های استانی برای بازسازی ارگ بم مناسب است، اما اگر قرار باشد برای بازسازی تنها به این کمک‌ها و بودجه‌های اندک دلخوش باشیم، ادامه بازسازی بم سخت‌تر می‌شود.

جام جم آنلاین: نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی افزود: وضعیت مرمت ارگ بم مثل سال‌های ابتدایی از شتاب مناسب برخوردار نیست و روند بازسازی آن کند شده است.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری میراث فرهنگی نبود اعتبار لازم را اصلی‌ترین دلیل این کندی می‌داند و معتقد است که برای افزایش سرعت مرمت ارگ باید ردیف بودجه جداگانه در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

وی افزود: وضعیت مرمت ارگ بم مثل سال‌های ابتدایی از شتاب مناسب برخوردار نیست و روند بازسازی آن کند شده است.

این نماینده مجلس ادامه داد: اعتباراتی برای این موضوع درنظر گرفته شد و قسمتی از آن نیز پرداخت شده است، اما اگر قرار است بازسازی ارگ با سرعت بیشتری انجام شود و به نتیجه برسد، باید ردیف بودجه مستقلی در لایحه بودجه برای این موضوع در نظر گرفته شود.

غضنفرآبادی گفت:کمک‌های سازمان‌های استانی برای بازسازی ارگ بم مناسب است، اما اگر قرار باشد برای بازسازی تنها به این کمک‌ها و بودجه‌های اندک دلخوش باشیم، ادامه بازسازی بم سخت‌تر می‌شود.منبع :
بازدید : ۱۰۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :