مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۰/۰۹/۲۹

مس کرمان به نیمه نهایی رسید

جام جم آنلاین: تیم فوتبال مس کرمان با پیروزی برابر صبای قم در ضربات پنالتی، حریف تیم شاهین بوشهر در مرحله نیمه نهایی شد. آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) بین تیم های صبای قم و مس کرمان برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند اما در ضربات پنالتی این تیم کرمانی بود که به پیروزی پنج بر سه دست یافت و در مجموع شش بر چهار صاحب برتری شد و به نیمه نهایی رسید. در مرحله نیمه نهایی این دوره از رقابت‌ها تیم مس کرمان باید به مصاف شاهین بوشهر برود تا تیم پیروز به دیدار فینال راه پیدا کند. دیگر دیدار این دوره از مسابقات را استقلال تهران برابر شهرداری یاسوج برگزار خواهد کرد تا چهره دومین فینالیست مشخص شود. (مهر)

جام جم آنلاین: تیم فوتبال مس کرمان با پیروزی برابر صبای قم در ضربات پنالتی، حریف تیم شاهین بوشهر در مرحله نیمه نهایی شد.

آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) بین تیم های صبای قم و مس کرمان برگزار شد که در پایان 90 دقیقه دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند اما در ضربات پنالتی این تیم کرمانی بود که به پیروزی پنج بر سه دست یافت و در مجموع شش بر چهار صاحب برتری شد و به نیمه نهایی رسید.

در مرحله نیمه نهایی این دوره از رقابت‌ها تیم مس کرمان باید به مصاف شاهین بوشهر برود تا تیم پیروز به دیدار فینال راه پیدا کند. دیگر دیدار این دوره از مسابقات را استقلال تهران برابر شهرداری یاسوج برگزار خواهد کرد تا چهره دومین فینالیست مشخص شود. (مهر)منبع :
بازدید : ۱۰۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :