مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۰/۰۸/۲۵

برتری مقندرانه ایران بر اندونزی

جام جم آنلاین: تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه چهار بر یک مقتدرانه اندونزی را شکست داد و در صدر جدول گروه E بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۴ در منطقه آسیا قرار گرفت. به گزارش جام‌جم آنلاین، تیم ملی ایران در پنجمین دیدار خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه جاکارتا به مصاف تیم اندونزی رفت و در با نتیجه چهار بر یک پیروز شد. میلاد میداودی در دقیقه هفت، مجتبی جباری در دقیقه ۲۱ و غلامرضا رضایی در دقیقه ۲۵ گل‌های ایران را به ثمر رساندند. بامبانگ در دقیقه ۴۴ برای اندونزی گلزنی کرد. نیمه اول این بازی با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.جواد نکونام کاپیتان تیم ملی در دقیقه ۷۳ از روی نقطه پنالتی گل چهارم ایران را به ثم رساند.تیم ایران با ترکیب سیدمهدی رحمتی، احسان حاج‌صفی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، حسین ماهینی، غلامرضا رضایی، مجتبی جباری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، میلاد میداوودی و محمد قاضی به میدان رفت. ایران با این پیروزی صعودش به مرحله بعد قطعی شد و بازی با قطر در تهران یک دیدار تشریفاتی است. هم اکنون ایران با ۱۱ امتیاز و تفاضل گل ۱۲+ جدول گروه E قرار گرفته است. قطر با هشت امتیاز در مکان دوم جای دارد و تیم‌های بحرین و اندونزی با پنج و صفر امتیاز در رده‌های سوم و چهارم این گروه قرار گرفتند.

جام جم آنلاین: تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه چهار بر یک مقتدرانه اندونزی را شکست داد و در صدر جدول گروه E بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی 2014 در منطقه آسیا قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم آنلاین، تیم ملی ایران در پنجمین دیدار خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه جاکارتا به مصاف تیم اندونزی رفت و در با نتیجه چهار بر یک پیروز شد.

میلاد میداودی در دقیقه هفت، مجتبی جباری در دقیقه ۲۱ و غلامرضا رضایی در دقیقه ۲۵ گل‌های ایران را به ثمر رساندند. بامبانگ در دقیقه ۴۴ برای اندونزی گلزنی کرد. نیمه اول این بازی با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی در دقیقه 73 از روی نقطه پنالتی گل چهارم ایران را به ثم رساند.

تیم ایران با ترکیب سیدمهدی رحمتی، احسان حاج‌صفی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، حسین ماهینی، غلامرضا رضایی، مجتبی جباری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، میلاد میداوودی و محمد قاضی به میدان رفت.

ایران با این پیروزی صعودش به مرحله بعد قطعی شد و بازی با قطر در تهران یک دیدار تشریفاتی است.

هم اکنون ایران با 11 امتیاز و تفاضل گل 12+ جدول گروه E قرار گرفته است. قطر با هشت امتیاز در مکان دوم جای دارد و تیم‌های بحرین و اندونزی با پنج و صفر امتیاز در رده‌های سوم و چهارم این گروه قرار گرفتند.منبع :
بازدید : ۱۰۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :