مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۰/۰۷/۱۹

واترپلو ایران به نیمه نهایی صعود کرد

جام جم آنلاین: تیم واترپلو جوانان ایران با برتری مقابل تیم سنگاپور در مرحله یک چهارم نهایی مسابقه های واترپلو رده های سنی و آزاد آسیا در اندونزی، به مرحله نیمه نهایی این مسابقه ها صعود کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، در ادامه هفتمین دوره مسابقه های واترپلوی رده های سنی و عموم آسیا که در شهر ''پالم بانگ'' اندونزی جریان دارد، عصر امروز (دوشنبه) تیم واترپلو جوانان ایران موفق شد در دیداری برتر، تیم سنگاپور را با نتیجه ۱۶ بر ۲ شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی این مسابقه ها صعود کند. در دیگر دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی، تیم ازبکستان با حساب ۱۹ بر ۴ تیم قطر را شکست داد، تیم قزاقستان با نتیجه ۱۰ بر ۸ تیم اندونزی را از پیش رو برداشت و تیم کویت با حساب ۶ بر ۳بر تیم هندوستان غلبه کرد. به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی مسابقات واترپلو رده های سنی و عموم آسیا، ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه فردا (سه شنبه) به وقت تهران، تیم واترپلو جوانان ایران به مصاف تیم کویت می رود و تیم ازبکستان با تیم قزاقستان دیدار می کند. تیم واترپلو جوانان کشورمان در چهار دیدار قبلی خود به ترتیب تیم های هندوستان، قزاقستان، سری لانکا و قطر را شکست داده بود. مسابقه های واترپلو رده های سنی و آزاد آسیا به منزله رقابت های انتخابی جوانان جهان است که سال آینده در استرالیا برگزار خواهد شد.

جام جم آنلاین: تیم واترپلو جوانان ایران با برتری مقابل تیم سنگاپور در مرحله یک چهارم نهایی مسابقه های واترپلو رده های سنی و آزاد آسیا در اندونزی، به مرحله نیمه نهایی این مسابقه ها صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، در ادامه هفتمین دوره مسابقه های واترپلوی رده های سنی و عموم آسیا که در شهر .پالم بانگ. اندونزی جریان دارد، عصر امروز (دوشنبه) تیم واترپلو جوانان ایران موفق شد در دیداری برتر، تیم سنگاپور را با نتیجه 16 بر 2 شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی این مسابقه ها صعود کند.

در دیگر دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی، تیم ازبکستان با حساب 19 بر 4 تیم قطر را شکست داد، تیم قزاقستان با نتیجه 10 بر 8 تیم اندونزی را از پیش رو برداشت و تیم کویت با حساب 6 بر 3بر تیم هندوستان غلبه کرد.

به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی مسابقات واترپلو رده های سنی و عموم آسیا، ساعت 13 و 30 دقیقه فردا (سه شنبه) به وقت تهران، تیم واترپلو جوانان ایران به مصاف تیم کویت می رود و تیم ازبکستان با تیم قزاقستان دیدار می کند.

تیم واترپلو جوانان کشورمان در چهار دیدار قبلی خود به ترتیب تیم های هندوستان، قزاقستان، سری لانکا و قطر را شکست داده بود.

مسابقه های واترپلو رده های سنی و آزاد آسیا به منزله رقابت های انتخابی جوانان جهان است که سال آینده در استرالیا برگزار خواهد شد.منبع :
بازدید : ۸۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :