مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۰/۰۷/۱۷

سال ۹۱، صدور کارت هوشمند

جام جم آنلاین: اجرای گسترده پروژه اصلی صدور کارت ملی هوشمند در سراسر استانهای کشور از سال ۹۱ آغاز می شود. محمد ناظمی اردکانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: کارت ملی هوشمند در مرحله اول به عنوان پایلوت در استان قم اجرا شده و قرار است برای یک میلیون نفر در این استان کارت ملی صادر شود. وی از صدور کارت ملی هوشمند برای ۶۰۰ هزار نفر که بالای ۱۵ سال سن دارند ،‌خبر داد. اردکانی  با اشاره به اینکه نتابج اولیه اجرای این طرح دهه فجر اعلام می شود، گفت: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج اولیه طرح و همچنین تجهیز نرم افزار و رفع برخی از محدودیتهای موجود، اجرای گسترده پروژه اصلی صدور کارت ملی هوشمند در سراسر استانهای کشور از سال ۹۱ آغاز می شود. رئیس سازمان ثبت احوال کشور در مورد استفاده از کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات آینده تاکید کرد: با توجه به اینکه زمان تا انتخابات بعدی کم و همچنین تعداد افراد واجد شرایط  برای شرکت درانتخابات نیز زیاد است به همین دلیل بعید می دانم که بتوانیم تا زمان انتخابات کارت ملی هوشمند برای تمامی افراد صادر کنیم.

جام جم آنلاین: اجرای گسترده پروژه اصلی صدور کارت ملی هوشمند در سراسر استانهای کشور از سال 91 آغاز می شود.

محمد ناظمی اردکانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: کارت ملی هوشمند در مرحله اول به عنوان پایلوت در استان قم اجرا شده و قرار است برای یک میلیون نفر در این استان کارت ملی صادر شود.

وی از صدور کارت ملی هوشمند برای 600 هزار نفر که بالای 15 سال سن دارند ،‌خبر داد.

اردکانی  با اشاره به اینکه نتابج اولیه اجرای این طرح دهه فجر اعلام می شود، گفت: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج اولیه طرح و همچنین تجهیز نرم افزار و رفع برخی از محدودیتهای موجود، اجرای گسترده پروژه اصلی صدور کارت ملی هوشمند در سراسر استانهای کشور از سال 91 آغاز می شود.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور در مورد استفاده از کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات آینده تاکید کرد: با توجه به اینکه زمان تا انتخابات بعدی کم و همچنین تعداد افراد واجد شرایط  برای شرکت درانتخابات نیز زیاد است به همین دلیل بعید می دانم که بتوانیم تا زمان انتخابات کارت ملی هوشمند برای تمامی افراد صادر کنیم.منبع :
بازدید : ۱۰۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :