مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۰/۰۷/۱۴

بهداد سلیمی رکورد جهان را شکست‌

جام جم آنلاین: وزنه‌بردار فوق سنگین تیم ملی کشورمان در جریان رکوردگیری، رکورد قویترین وزنه‌بردار جهان را شکست‌. بهداد سلیمی وزنه‌بردار تیم ملی کشورمان در جریان رکوردگیری تیم ملی در سنندج رکورد ۲۱۷ کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد. رکورد جهانی سنگین‌ وزن جهان ۲۱۳ کیلوگرم بود که سلیمی با ۴ کیلوگرم افزایش این رکورد را به نام خود ثبت کرد.حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در حاشیه این برنامه به فارس گفت: این جای خوشحالی دارد و امیدواریم که در مسابقات رسمی و جهانی نیز وزنه‌برداران تیم ملی این‌چنین درخشیده و دل مردم کشورمان را شاد کنند.گفتنی است، تیم ملی وزنه‌برداری مدت ۲۶ روز است که در سنندج به منظور آمادگی خود برای مسابقات جهانی فرانسه و المپیک ۲۰۱۲ لندن تمرین می‌کنند.

جام جم آنلاین: وزنه‌بردار فوق سنگین تیم ملی کشورمان در جریان رکوردگیری، رکورد قویترین وزنه‌بردار جهان را شکست‌.

بهداد سلیمی وزنه‌بردار تیم ملی کشورمان در جریان رکوردگیری تیم ملی در سنندج رکورد 217 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد.

رکورد جهانی سنگین‌ وزن جهان 213 کیلوگرم بود که سلیمی با 4 کیلوگرم افزایش این رکورد را به نام خود ثبت کرد.

حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در حاشیه این برنامه به فارس گفت: این جای خوشحالی دارد و امیدواریم که در مسابقات رسمی و جهانی نیز وزنه‌برداران تیم ملی این‌چنین درخشیده و دل مردم کشورمان را شاد کنند.

گفتنی است، تیم ملی وزنه‌برداری مدت 26 روز است که در سنندج به منظور آمادگی خود برای مسابقات جهانی فرانسه و المپیک 2012 لندن تمرین می‌کنند.منبع :
بازدید : ۵۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :