مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۰/۰۷/۰۳

تکواندوکاران ایران خوش درخشیدند

جام جم آنلاین: نخستین روز دومین دوره مسابقات تکواندو غرب آسیا با کسب پنج مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز برای نمایندگان ایران به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو،دومین دوره مسابقات تکواندو غرب آسیا به میزبانی شهر اربیل (عراق) و در ورزشگاه آبی در حال برگزاری است که تیم ملی تکواندو کشورمان در رده های دختران و پسران در این رقابتها حضور دارند. این پیکارها طبق برنامه ریزی بعمل آمده طی روزهای اول و دوم شهریور ماه با حضور کشورهای حاضر در غرب آسیا برگزار می شود که در روز اول مسابقات تکواندوکاران در اوزان فرد با یکدیگر به رقابت پرداختند که در رده دختران نتایج ذیل بدست آمد: وزن اول:فاطمه شعبان نیا(طلا) وزن سوم:نونا فضل الله زاده(طلا) وزن پنجم:فاطمه شاه صاحب(طلا) وزن هفتم:سیده مریم میساقی(نقره) وزن نهم:محبوبه پورسلیمی(برنز) اما تیم تکواندو جوانه که به نمایندگی از کشورمان جواز حضور در این پیکارها را کسب کرده توانست در روز اول مسابقات مدالهای زیر را در کارنامه خود ثبت کند: وزن اول:ابوالفضل یعقوبی(طلا) وزن سوم:آرش درباره(نقره) وزن پنجم:نوید ارزشی(برنز) وزن هفتم:محمدرضا فرخی(نقره) وزن نهم:پوریا عرفانیان(طلا) گفتنی است،پیکارهای تکواندو غرب آسیا در روز دوم مسابقات شاهد رقابت تکواندوکاران در اوزان زوج خواهد بود.

جام جم آنلاین: نخستین روز دومین دوره مسابقات تکواندو غرب آسیا با کسب پنج مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز برای نمایندگان ایران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو،دومین دوره مسابقات تکواندو غرب آسیا به میزبانی شهر اربیل (عراق) و در ورزشگاه آبی در حال برگزاری است که تیم ملی تکواندو کشورمان در رده های دختران و پسران در این رقابتها حضور دارند.

این پیکارها طبق برنامه ریزی بعمل آمده طی روزهای اول و دوم شهریور ماه با حضور کشورهای حاضر در غرب آسیا برگزار می شود که در روز اول مسابقات تکواندوکاران در اوزان فرد با یکدیگر به رقابت پرداختند که در رده دختران نتایج ذیل بدست آمد:

وزن اول:فاطمه شعبان نیا(طلا)

وزن سوم:نونا فضل الله زاده(طلا)

وزن پنجم:فاطمه شاه صاحب(طلا)

وزن هفتم:سیده مریم میساقی(نقره)

وزن نهم:محبوبه پورسلیمی(برنز)

اما تیم تکواندو جوانه که به نمایندگی از کشورمان جواز حضور در این پیکارها را کسب کرده توانست در روز اول مسابقات مدالهای زیر را در کارنامه خود ثبت کند:

وزن اول:ابوالفضل یعقوبی(طلا)

وزن سوم:آرش درباره(نقره)

وزن پنجم:نوید ارزشی(برنز)

وزن هفتم:محمدرضا فرخی(نقره)

وزن نهم:پوریا عرفانیان(طلا)

گفتنی است،پیکارهای تکواندو غرب آسیا در روز دوم مسابقات شاهد رقابت تکواندوکاران در اوزان زوج خواهد بود.منبع :
بازدید : ۵۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :