مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۸۹/۱۲/۲۵

مردم درانتظار خدمات بیشتری از دولت باشند

جام جم آنلاین: در آستانه سال ۹۰ ‌وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ،‌ این نوید را به مردم داد که بسیاری از پروژه های سالهای ۸۸ و ۸۹ در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی توسط دستگاه های اجرایی به ثمر برسد و مردم خدمات بیشتری را به صورت الکترونیکی دریافت کنند .

جام جم آنلاین: در آستانه سال 90 ‌وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ،‌ این نوید را به مردم داد که بسیاری از پروژه های سالهای 88 و 89 در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی توسط دستگاه های اجرایی به ثمر برسد و مردم خدمات بیشتری را به صورت الکترونیکی دریافت کنند .

به گزارش ایرنا ، 'رضا تقی پور' روز سه شنبه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت ، افزود: در حوزه ارتباطات و آماده سازی زیرساخت ها با اقدامات خوبی که توسط دولت و بخش خصوصی صورت گرفت، توفیقات خوبی بدست آوردیم

وی سال 1389 را در حوزه ارتباطات سال موفقیت آمیزی عنوان کرد و اظهار داشت: در این سال بیشتر تمرکز بروی توسعه فناوری اطلاعات بود که با کارگروه فناوری مدیریت اطلاعات دولت و اجماع و اتفاقی که بین دستگاه های اجرایی به وجود آمد؛ مصوبات خوبی داشتیم و درعمل هم بسیاری از دستگاه های اجرایی کمک قابل توجهی برای الکترونیکی شدن امور در حوزه های خود کردند.

رضا تقی پور افزود: در حوزه ارتباطات و آماده سازی زیر ساخت ها با اقدامات خوبی که توسط دولت همچنین بخش خصوصی صورت گرفت، توفیقات خوبی بدست آوردیم.

تقی پور باابراز امیدواری براینکه پروژه ها در سال 90 به پایان برسد ،‌گفت :‌امیدواریم سال آینده سالی باشد که بتوانیم پهنای باند مورد نیاز را برای همه اموری که مدنظر دولت و مردم است، تامین کنیم.


منبع :
بازدید : ۱۰۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :