سامان‌دهی و جابه‌جایی دست‌فروشان از خیابان «گلبازخان»

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان خبر داد:
سامان‌دهی و جابه‌جایی دست‌فروشان از خیابان «گلبازخان»
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، از سامان‌دهی و جابه‌جایی دست‌فروشان لوازم دست دوم از خیابان «گلبازخان» و انتقال آنها به مکانی واقع در ابتدای جادۀ قدیم ماهان، خبر داد.

به‌گزارش کرنا، امیر هاشمی، با اشاره به اینکه خیابان «گلبازخان» از قدیم‌الایام محل تجمع فروشندگان و دست‌فروشان اجناس دست دوم بوده، افزود: با توجه به اقداماتی که شهرداری منطقه پنج کرمان در راستای زیباسازی و بهسازی خیابان «گلبازخان» جهت رفاه حال شهروندان و گردشگران و متناسب‌سازی این خیابان با ماهیت تاریخی آن انجام داده بود و بنا به مطالبۀ شهروندان، اصلاح وضعیت این خیابان با جابه‌جایی دست‌فروشان در دستور کار سازمان قرار گرفت.

وی، اظهار داشت: برای جابه‌جایی و سامان‌دهی دست‌فروشان این محدوده که اغلب در روزهای جمعه، اجناس دست دوم لوازم خانگی، خودرو و سایر اقلام را در آنجا عرضه می‌کنند، هماهنگی‌های لازم انجام شده و به مکانی واقع در ابتدای جادۀ قدیم ماهان روبه‌روی میدان تره‌بار منتقل شده‌اند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان افزود: چند تیم کاری ازسوی سازمان در روزهای جمعه بر فعالیت دست‌فروشان در مکان یادشده نظارت دارند.

تاریخ خبر: 
1402/3/1