خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

7563 سوال توسط 2302 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: mah
صفحه: [1]
نويسنده سوال: پایانه مسافربری جدید کرمان  (دفعات بازدید: 1338 بار)
سینا ص
ارباب رجوع
*
« : 23 آبان 1388,ساعت 22:42:02 »

با سلام وخسته نباشید.درچند روز گذشته اخباری مبنی بر ساخت پایانه مسافربری جدید کرمان را در روزنامه های محلی مشاهده نمودم که باعث تعجب بنده و شاید دیگر شهروندان شده باشد شک می خواستم بدانم که شهرداری کرمان چه اقداماتی در زمینه پایانه مسافربری جدید کرمان انجام داده است چون از مطالب روزنامه های محلی این گونه بر می آید که کلیه کارها توسط استانداری انجام شده است!! حال من به عنوان یک شروند دلسوز که کلیه اخبار مربوط به شهرم را مورد ارزیابی قرار می دهم و مشخص است که بدون همکاری و مساعدت دلسوزانه شهرداری ساخت پایانه میسر نمی شد , از جنابعالی تقاضا دارم در صورت امکان خلاصه ای از اقدامات را مرقوم فرمایید تا ان شاالله من و سایر شهروندان بر اثر اطلاع رسانی نادرست خجالت کشیدن دچار اشتباه نشویم.باتشکر
سینا ص
ارباب رجوع
*
« پاسخ #1 : 24 آبان 1388,ساعت 07:44:35 »

با سلام وخسته نباشید.درچند روز گذشته اخباری مبنی بر ساخت پایانه مسافربری جدید کرمان را در روزنامه های محلی مشاهده نمودم که باعث تعجب بنده و شاید دیگر شهروندان شده باشد شک می خواستم بدانم که شهرداری کرمان چه اقداماتی در زمینه پایانه مسافربری جدید کرمان انجام داده است چون از مطالب روزنامه های محلی این گونه بر می آید که کلیه کارها توسط استانداری انجام شده است!! حال من به عنوان یک شروند دلسوز که کلیه اخبار مربوط به شهرم را مورد ارزیابی قرار می دهم و مشخص است که بدون همکاری و مساعدت دلسوزانه شهرداری ساخت پایانه میسر نمی شد , از جنابعالی تقاضا دارم در صورت امکان خلاصه ای از اقدامات را مرقوم فرمایید تا ان شاالله من و سایر شهروندان بر اثر اطلاع رسانی نادرست خجالت کشیدن دچار اشتباه نشویم.باتشکر
seyfolahi
مسئول پاسخگویی
« پاسخ #2 : 26 آبان 1388,ساعت 12:06:29 »

ضمن تشکر خلاصه گزارش کار ساخت پایانه به شرح ذیل می باشد:زمینی به وسعت23هکتار در سال1378 تحویل سازمان پایانه ها گردیده است در سال1384 طی صورتجلسه ای زمین به شهرداری تحویل ومقررمی شود شهرداری بامشارکت بخش خصوصی نسبت به ساخت پایانه اقدام کند.شرکت آدینه کریمان به مدیریت جناب آقای آدینه زاده در طرح مشارکتی با شهرداری قراردادی تنظیم و پس از مذاکرات متعدد با مجوز شورای محترم اسلامی شهرکرمان در سال1385 کارآغاز می شود در این سرمایه گذاری مقرر گردیده است شهرداری 1-هزینه انتقال سند2-پرداخت بهاء زمین3-رفع ادعای اشخاص حقیقی وحقوقی4-صدورپروانه ساختمانی و سایرمجوزها5-انجام کلیه امور اداری وثبتی6-انجام کلیه امورتفکیک و انتقال7-عملیات آسفالت داخل پایانه وخیابان کشی8- کمک در اجرای خطوط انتقال آب و فاضلاب و... ومقررگردید سرمایه گذار1-تسویه حساب با کلیه پیمانکاران2-انجام انتقال قطعی سه دانگ مشاعی ساخت ظرف مدت سه سال3-احداث ساختمان و واگذاری15باب دفتر مسافربری4-رعایت کلیه استانداردهای ساخت, را به انجام رسانندو از محل انتفاع حاصل از زمین سهم آقای آدینه زاده تهاتر گرددو حدود65/12 هکتار در اختیار شرکت آدینه می باشد که می تواند جهت انجام امور سرمایه گذاری مورد استفاده قرارداده و35/10هکتار بعنوان پایانه بوده و مورد استفاده عموم قرارمی گیرد.الحمدالله کارپیشرفت خوبی دارد و با توجه به گران شدن قیمت زمینها شرکت آدینه نیز از سود خوبی برخوردارگردیده است.ضمناً بلوار راه آهن نیز توسط شهرداری و به پیمانکاری شرکت جهاد نصر در حال انجام است.
صفحه: [1]